Plavecký oddíl Spartak Hořovice

Aktuality

Přesunutí na novou doménu

Web plaveckého oddílu Hořovice byl přesunut na novou doménu www.plavani-horovice.webnode.cz Tyto stránky nejsou od 18.5.2010 upravovány!

Změna časů tréninků

Úprava byla provedena 5.2.2010. Podívat se na ni můžeš na stránce rozpis tréninků (Rozpis tréninků)

Aktualizace osobních a oddílových rekordů

Byla provedena aktualizace osobních a oddílových rekordů. Soubory najdeš buď přes menu > pro členy oddílu > soubory ke stažení, nebo přes tento odkaz.

Úprava časů tréninků

Úprava byla provedena 13.9.2009. Podívat se na ni můžeš na stránce rozpis tréninků (Rozpis tréninků)

Informace pro školní rok 2009/2010

1. Trénink bude 7.9.2009 ve školním bazénu. Pro velké: Po- 16:30-18:00, út:17:00-18:00, St: 17:00-18:00, Pá: 15:00-16:30 a přípravka: Út: 16:00-17:00, Pá: 14:00-15:00.

Jednotný členský příspěvek: 1800 kč / pololetí zasílejte prosím na č.ú. 362 957 379 / 0800. Do zprávy pro příjemce uveďte: plavání-jméno. Členské příspěvky na 1.pololetí prosíme zaplatit do 30.září 2009.

Pro více informací nás kontaktujte. (kontakt)

Zlaté z Mistrovství České republiky v plavání

Na Letním mistrovství České republiky třináctiletých plavců konaném 19.a 20. června v Kopřivnici reprezentoval Plavecký oddíl Spartak Hořovice Jiří Lizec , žák 2.ZŠ Hořovice. I když ještě dva dny před prvním dnem závodů trápila Jirku horečka , podařilo se mu na prsařských tratích 100 a 200 metrů získat zlaté medaile a potvrdit tak papírové předpoklady. V dalších startech vybojoval ještě dvě šestá, jedno osmé a jedno sedmnácté místo.

Nyní čeká hořovické plavce odpočinek od tréninkových kilometrů. Mladým plavcům, našim sponzorům, spolupracovníkům a všem, kteří sledují hořovické plavání, přeje vedení oddílu pohodové a pěkné léto.

Pohár Středočeského kraje

V sobotu 16.5. proběhl v berounském bazénu Tipsport Laguna Letní pohár Středočeského kraje žactva v plavání ročníků narození 1998 a 1999. Těchto závodů se účastnilo devět plaveckých oddílů našeho kraje. Mohlo na nich startovat i deset žaček a žáků z Plaveckého oddílu TJ Spartak Hořovice, kteří se kvalifikovali svými výkony v základních kolech krajských plaveckých soutěží. Tato základní kola proběhla v měsíci dubnu postupně v Neratovicích, Příbrami, Kutné Hoře a Kladně. Náš oddíl reprezentovali na Letním poháru Vanesa Berková, Karolína Křenková, Klára Ondračková, Jana Procházková, Eliška Nosková,Tomáš Křeček, Eliška Humlová, Martin Dřevínek, Aleš Kára a Karel Vavřička. Čtyřem posledně jmenovaným se podařilo dosáhnout celkem 20 medailových umístění všech hodnot ( bramborové nejsou započítány). Ve štafetách 4 x 50 m polohově doplavali chlapci třetí a děvčata pátá a v kraulové štafetě 4 x 50 m chlapci čtvrtí a děvčata šestá. Medaile a osobní rekordy jsou odměnou za naplavané kilometry v treninku a těm, kteří jich dosáhli, patří gratulace.

Na již zmíněných základních jarních závodech reprezentovali naše město i další plavci, byli to Kateřina Procházková, Nikolas Pietrula, Anita Kárová, Magdalena Křenková, Alexandra Tinková, Jiří Lizec, Hana Adámková, Tomáš Spáčil a Ondřej Fencl. Závodní plaveckou premiéru si odbyli Adéla Moulisová, Eliška Balínová, Anna Balínová a Petr Roháč. Nejbližšími závody , na kterých se představí naši plavci narození v roce 1997 je Přebor Středočeského kraje žactva. O tom jak na těchto závodech, které se pořádají 23.- 24.5. v Aguaparku Kladno , zaplavali Hana Adámková, Magdalena Křenková a Jiří Lizec vás budeme informovat.

Závěr plavecké sezony

Na Zimním poháru České republiky – oblast Čechy - desetiletých v Domažlicích a jedenáctiletých v České Třebové se mezi plaveckými oddíly z českých krajů dokázali prosadit plavci Spartaku Hořovice.

V Domažlicích nás 6. a 7. prosince reprezentovali Vanessa Berková, Aleš Kára a Karel Vavřička. Po jedné bramborové medaili získali Aleš i Kája. V dramatickém závodě na 100 metrů motýlek získal Kája Vavřička zlatou medaili o 2 desetiny sekundy. K této medaili přidal ještě 2.místo v polohovém závodě na 200 m . Vanessa přes zlepšení svých osobních výkonů na umístění v první desítce zatím nedosáhla, ale příští rok se těšíme na další zlepšení její formy.

V České Třebové ve stejné době bojovali o plavecké medaile Hana Adámková a Jiří Lizec. Hanka zlepšila svůj os. výkon na 800 m volný způsob. Jirka potom k několika umístěním v první desítce získal dvě zlaté medaile ve „svých“ disciplínách na 200 a 100 m prsa. Svými časy na prsařských tratích (50,100,200 m) je Jirka v letošním roce mezi svými vrstevníky nejlepší v ČR.

Posledními závody v tomto roce bude tradiční Plzeňský vodník 19.12., kam pojedou zkoušet svá první závodnická tempa i naše nejmladší plavecké naděje.

Plaveckou sezonu 2008 můžeme hodnotit jako úspěšnou. Stabilizovala se skupina plavců i trenérů, do plavecké přípravky dochází kolem 20 dětí. I když se nám nyní zavřením bazénu zhorší tréninkové podmínky, jsme rádi, že se s rekonstrukcí začíná a těšíme se do nového prostředí.

Pavel Procházka


Náhodný obrázekVyzkoušej

Přihlaš se k odběru RSS kanálu aktualit a už ti neunikne žádná nová zpráva. Odkaz je na každé stránce dole nebo zde: RSS RSSVýměna odkazů